Skip to main content

Kargo ve Teslimat Bilgileri

4KAMİNİ.COM’dan verdiğiniz siparişler ücretsiz olarak gönderilmektedir. Kargo Teslimat Süresi 1-3 iş günü olup, bazı ürünlerde ise teslimat süresi ortalama 7-10 iş günüdür. Kampanya dönemlerinde teslimat süreleri belirtillen tarihlerden uzayabilir. Kargo firmasından kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

 

Kargo paketimi nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz.

Herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden 4KAMİNİ.COM sorumlu değildir.

 

Kargo paketinizde deformasyon mu var?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz.

Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Ürülerin 4KAMİNİ.COM’a kargo firması tarafından geri getirilmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden gönderilecektir.

 

Hasarlı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat

Kargo firmasının görevi 4KAMİNİ.COM’dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe kargo firmasından kaynaklı bir hasar var ise kargo şubesine giderek tutanak tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Shopping Cart