Skip to main content

Genel

Geri ödeme ve iade politikamız 30 gündür. Satın alma işleminizin üzerinden 30 gün geçmiş ise size geri ödeme veya değişim imkanı maalesef sunamıyoruz.

İade alabilmeniz için ürünün kullanılmamış olması ve satın aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Çeşitli ürün türleri iade edilmekten muaftır.

İade işleminizi tamamlamak için lütfen fatura veya satın alma belgesini saklayınız.

 

Geri Ödemeler

İadeniz tarafımıza ulaşıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödeme işlemi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme e postası almadıysanız ve geri ödemenizi hesabınızda göremiyorsanız öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol edin ve bankanız ile iletişime geçin; geri ödemenizin resmi olarak hesabınıza geçmesi biraz zaman alabilir.

Geri ödemenizin hesabınıza geçmesi bazen 1-2 iş günü sürebilir.

Tüm bu adımları uyguladığıniz halde hâlâ geri ödemenizi almadıysanız lütfen bizimle ([email protected]) adresinden iletişime geçin.

İndirimli ürünler

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

 

Ürün Değişimi / Değiştirme

Ürünleri yalnızca kusurlu veya hasarlı olması durumunda değiştiriyoruz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bizimle ([email protected]) adresinden iletisime geçebilirsiniz.

 

Hediyeler / Hediye Ürünler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde hediye olarak işaretlenmişse, iade ettiğiniz tutar kadar bir ‘4KAMİNİ mağaza hediye kredisi’ alırsınız. İade edilen ürün alındıktan sonra tarafınıza bir ‘Mağaza Kredisi’ sertifikası gönderilecektir.

 

Kargo iadeleri

Ürününüzü iade etmek için satın aldığınız ürününü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Ürününüzü iade ederken kargo masrafları sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Kargo masrafları iade edilmez. Para iadesi almanız durumunda, kargo iade ücreti iadenizden düşülecektir.

Yaşadığınız bölgeye bağlı olarak, değiştirilen ürünün tarafınıza ulaşma süresi farklılık gösterebilir.

Ürünleri iade ederken takip edilebilir bir kargo hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

 

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Geri ödeme ve iadelerle ilgili sorularınız için ([email protected]) adresinden bize ulaşın.

 

Shopping Cart